Shadow
Slider

19.mája pokračovala sezóna DHZ Krásno pohárovou súťažou v obci Poľný Kesov. Naše družstvo predviedlo okrem nových dresov aj kvalitný útok a potvrdilo svoje ambície lepších výsledkov  ako v minulom roku.

       

19.mája pokračovala sezóna DHZ Krásno pohárovou súťažou v obci Poľný Kesov. Naše družstvo predviedlo okrem nových dresov aj kvalitný útok a potvrdilo svoje ambície lepších výsledkov  ako v minulom roku.

    

V Poľnom Kesove sme dokázali zostreknúť terče v kvalitnom čase 14,92 s aj napriek menšej chybičke na pravom prúde. Dosiahnutý čas na ľavom terči v hodnote 14,28 sa radí medzi tie kvalitnejšie výkony aj v porovnaní so špičkou nášho športu.

 

Za konečné piate miesto sme si odniesli pohár a finančnú odmenu. S nádejou , že podobnú výkonnosť si udržíme aj počas celej sezóny sme  sa ponáhlali podporiť slovenských hokejistov.

      

Dobrovoľný hasičský zbor v Krásne vznikol už v roku 1880. Založil ho barón Gregor Friesenhof.

Čítať viac O nás

Navigácia stránky